Adolf Osterider

Lot 191-024562/0005
Talbecken
Aquarell auf Papier

16.9 x 24.0 in (43.0 x 61.0 cm)

Lot 191-024562/0005
Talbecken
Aquarell auf Papier

€ 340
Auction: 10 days

Auction: May 27, 2024 03:21 PM
Auction number: 104852
datiert Adolf A. Osterider Jänner 79

1 other work by Adolf Osterider
17 days | Dorotheum